Szwalnia Barton oferuje nie tylko usługi przeszywania i szycia, ale również tworzenia atrakcyjnych i profesjonalnych wyrobów z kategorii odzież reklamowa. W naszej ofercie polarowe bluzy, koszulki polo, t-shirty.

Odzież reklamowa to jeden z najlepszych sposobów na reklamę marki

Jak wiadomo, jednym z najlepszych sposobów na rozreklamowanie firmy jest skorzystanie z niecodziennych sposobów reklamy, takich jak działania marketingowe i reklamowe Below The Line. Polegają one na niecodziennych sposobach działań reklamowych, skierowanych do konkretnych osób, a nie do odbiorcy masowego. BTL to również wszelkie akcje promujące firmę, nie korzystające ze środków masowego przekazu. Odzież reklamowa jest właśnie jednym z pomysłów wykorzystania tej techniki marketingowej. To nie dość, że świetny sposób na rozreklamowanie jakiegoś wydarzenia, przedsiębiorstwa albo akcji, to również dobry pomysł na stworzenie gadżetu reklamowego, który nadaje się do wykorzystania przez cały rok. Najpopularniejszymi ubraniami, które można wykorzystać są podkoszulki, koszulki i różnego rodzaju T-shirty. Są to najczęściej używane ubrania wykorzystywane przy robieniu odzieży reklamowej, są one również najtańsze. Jeśli chcemy udekorować inne ubrania, dobrym pomysłem są koszule i bluzy z długimi rękawami, bluzy dresowe, polary albo kurtki. Wymienione stroje to najczęstszy asortyment wybierany przez przedsiębiorców.

Nadruki możemy zamieścić na każdym stroju

Można również tworzyć wydruki reklamowe na innych częściach stroju, jak spodnie czy spódnice, jednak górne części stroju są wybierane o wiele częściej. Nasza szwalnia oferuje tworzenie odzieży reklamowej i nadruków w technikach bezpośrednich i pośrednich – transferowych. Nadruk bezpośredni, na przykład sitodruk, haft lub druk cyfrowy nanosimy bezpośrednio na materiał bez wcześniejszego preparowania farby. Natomiast transfer to technika, polegająca na przeniesieniu nadrukowanego wzoru z papieru na materiał, za pomocą sprasowania razem materiału i papierowego nadruku. Używamy do tego wysokiej temperatury i odpowiedniego ciśnienia. Dzięki odzieży reklamowej i specjalnym nadrukom oferowanym przez naszą szwalnię, wasza firma będzie mogła stworzyć niecodzienny i atrakcyjny wizerunek firmy, który za niewielkie pieniądze rozreklamuje wasze przedsiębiorstwo.

Zobacz BLUZY KOSZULKI POLO T-SHIRTY