Odzież z dzianin. Szwalnia Barton jest jedną z bardziej docenianych i znanych firm szwalniczych na odzieżowym rynku lokalnym. W związku z tym proponujemy Państwu nasze usługi jako producenta odzieży z dzianin.

Odzież z dzianin – Projektowanie i wykonanie.

Zajmujemy się tworzeniem kolorowych i oryginalnych ubrań dla dzieci, oraz modnych i nowoczesnych kolekcji ubrań dla młodzieży. Nasza firma specjalizuje się także w projektowaniu i szyciu odzieży reklamowej. Dzięki temu, że działamy na rynku od 1989 roku, udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie, zaufanie wielu znanych na rynku firm oraz wysoką specjalizację w wykonywanej przez nas konfekcji. Jednocześnie nasza szwalnia zatrudnia wysoce wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, dlatego wszystkie nasze produkty są wykonywane z najwyższą starannością i zaangażowaniem. Przez lata istnieliśmy na rynku głównie jako twórca kreowanych wyłącznie w naszej szwalni niepowtarzalnych kolekcji odzieży z dzianin, jednak jak wszystkie przedsiębiorstwa, które dążą do rozwoju tak i my rozszerzyliśmy naszą działalność na rynku odzieżowym.

Podejmujemy współpracę z firmami

Od 2007 roku poza tworzeniem własnych kolekcji podejmujemy się również wykonywania prac zleconych przez firmy zewnętrzne. Jednak i zajmując się własnymi wyrobami i zamówieniami od innych firm, przede wszystkim stawiamy na wykorzystanie materiałów najlepszych gatunkowo, jakość wykonanych przez nas prac oraz terminowość naszych działań.

Nowoczesny sprzęt i najnowsze technologie w naszej szwalni

Możemy pochwalić się użyciem overlocków 4 i 5-nitkowych, stębnówek, renderek, lamowarek, gumiarek, ryglówek oraz stołu do krojenia z nożem taśmowym. Dzięki temu, że prowadzona przez nas Szwalnia Barton posiada własną krojownię i nowoczesna szwalnię wszystkie zamówienia, które Państwo u nas złożą zostają wykonane w jednym miejscu. Dlatego właśnie, że nie korzystamy z usług żadnych dodatkowych podwykonawców i jesteśmy jedynym producentem, nie muszą się Państwo martwić dodatkowymi kosztami oraz jakimikolwiek opóźnieniami, spowodowanymi pracą innych firm, kłopotami transportowymi i podobnymi kwestiami, które czyhają na klienta we współczesnym świecie. Jeśli więc szukacie firmy pewnej i doświadczonej, skontaktujcie się z naszą szwalnią już dzisiaj.

Zobacz ODZIEŻ DZIECIĘCA