Szwalnia z doświadczeniem


Nasza firma powstała w 1989 r.

Początkowo pracowaliśmy produkując i sprzedając odzież wyłącznie z naszych kolekcji, szytych z wysokiej jakości polskich materiałów i dzianin. ofertę kierowaliśmy do najmłodszych, młodzieży jak i osób starszych ceniących wygodę i sportowy tryb życia.

Przez lata działalności zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę potrzebną w branży odzieżowej. Pracowitość oraz dbałość o szczegóły pozwoliły nam wypracować dobrą markę i zaufanie u kontrahentów. Inwestycja w naszą firmę pozwoliła nam nawiązać nowe kontakty z wieloma renomowanymi firmami i producentami odzieży oraz agencjami reklamowymi. Od 2007 r oprócz tworzenia własnych kolekcji, wyspecjalizowaliśmy się w konfekcjonowaniu zleconych wyrobów – przywiązując dużą wagę do jakości ich wykonania. Dlatego też inwestujemy w sprzęt dający możliwości jak najpełniejszego wykorzystania zdobyczy dzisiejszej techniki włókienniczej.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy bazujący na wysokiej klasy sprzęcie – overlockach przemysłowych ze ściegiem wzmacniającym, stebnówkach z automatycznym obcinaniem nici i ryglowaniem oraz maszynach drabinkowych i ryglówce do ozdobnych ściegów i detali.

Wieloletnie doświadczenie i współpraca z wieloma hurtowniami, czy firmami (w tym również reklamowymi) nauczyła nas indywidualnego podejścia do każdego klienta. Nasze produkty wyróżnia oryginalność, oraz jakość wykonania. Największą przyjemnością dla nas jest widzieć dzieci, młodzież czy pracowników dużych korporacji chodzących w naszych bluzach, dresach, koszulkach polo czy t-shirtach. A to wszystko dla was drodzy klienci.

Zapraszamy serdecznie do owocnej współpracy.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE
Dysponujemy dobrze zorganizowaną nowoczesną szwalnią i własną krojownią.
WSPÓŁPRACA
Chętnie podejmujemy nowe wyzwania realizacji różnych zamówień.
DOŚWIADCZENIE
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywanej przez nas branży.
INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
Do każdego Klienta i projektu pochodzimy indywidualnie.

OFERUJEMY ODZIEŻ DZIECIĘCĄ, MŁODZIEŻOWĄ ORAZ REKLAMOWĄ

Ciekawe rozwiązania i kroje, nowoczesne przeszycia. Jesteśmy producentem odzieży dziecięcej i młodzieżowej. Nasze kolekcje to modne i pożądane wyroby dopasowane do nawet najwybredniejszych gustów. Wśród nich znajdą Państwo m.in. bluzy, T-shirty, koszulki polo, spodnie oraz dresy.
Odzież dziecięca
Odzież młodzieżowa
Odzież reklamowa